Obchody 5. rocznicy i coroczne spotkanie biznesowe Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd. odbyło się uroczyście

- Jan 09, 2020-

Uroczyste obchody 5-lecia firmy i corocznego spotkania biznesowego Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd. w 2019 r.

图片1

Obchody 5. rocznicy i coroczne spotkanie biznesowe Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd. odbyło się w międzynarodowej sali konferencyjnej hotelu Phoenix w Suizhou w prowincji Hubei. Ponad 500 przedstawicieli dealerów odpowiednich modeli z Suizhou w prowincji Hubei oraz wszyscy pracownicy Huayi Special Automobile Co., Ltd. wzięli udział w corocznym spotkaniu biznesowym i obchodach 5. rocznicy. Wśród wyświetlaczy firmy znajdują się: betonomieszarka, pompa z wysięgnikiem do betonu, ciężarówka zraszająca, śmieciarka, ciężarówka do usuwania przeszkód, samochód kempingowy itp.

图片2

Wen Jun, prezes zarządu, Chen biqiang, dyrektor generalny i dyrektor generalny firmy Liu Changzhi oraz inni szefowie głównych fabryk silników uczestniczyli w dorocznym spotkaniu. Wspólnie obserwuj rocznicę 5. rocznicy i rocznego spotkania biznesowego Huayi Special Automobile Co., Ltd., której przewodniczy pan Wen Jun, prezes firmy.

图片3

Radosne piosenki otworzyły kurtynę dorocznego spotkania biznesowego Huayi Special Automobile Co., Ltd. Pan Wen Jun, prezes Huayi Special Automobile Co., Ltd. wyszedł na scenę i wygłosił mowę powitalną, ogłosił uroczysty początek spotkania, przedstawił gości, którzy wzięli udział w spotkaniu, oraz wyraził szczere pozdrowienia i ciepłe powitanie w imieniu firmy przedstawicielom dostawców uczestniczących w spotkaniu.

图片4

Wen Jun, prezes zarządu, podsumował proces rozwoju Huayi Special Automobile Co., Ltd. od momentu jego założenia w 2006 r., Który trwał ponad dziesięć lat, doświadczenia zgromadzone w przeszłości i oczekiwał kierunek i kierunek przyszłego rozwoju w 2020 r. W 2019 r. międzynarodowa i krajowa sytuacja gospodarcza jest złożona i zmienna. W obliczu ostrej konkurencji rynkowej rozwój gospodarczy Huayi Special Automobile Co., Ltd. został poddany surowym testom. Jednak zawsze współpracowała, aby sprostać wyzwaniom i trudnościom oraz dążyć do osiągnięcia korzyści dla wszystkich. Z tego powodu w imieniu Huayi Special Automobile Co., Ltd. wyraził szczere podziękowania dla większości głównych producentów i dealerów silników za ich długoterminowe silne wsparcie w lojalnej współpracy i skoordynowanym rozwoju.

图片5

W ubiegłym roku Huayi Special Automobile Co., Ltd. utrzymywała stabilny i uporządkowany rozwój w kontekście dostosowania polityki krajowej i ogólnego spadku rynku przemysłowego. 2019 to 70. rocznica założenia Chińskiej Republiki Ludowej i kluczowy rok dla specjalnego samochodu Huayi w celu przyspieszenia ulepszania produktów i promowania rozwoju wysokiej jakości. Chociaż przemysł betonomieszarek stoi w obliczu głębokich dostosowań, całkowita wielkość rynku jest nadal duża. Na dłuższą metę rynek betonowych maszyn budowlanych jest nadal bardzo obiecujący. W obliczu nowej sytuacji i wyzwań, specjalny samochód Huayi w pełni wykorzysta swoje zalety techniczne, w pełni wykorzysta możliwości produkcyjne i siłę marki na skalę i będzie stale poprawiał swoją podstawową konkurencyjność. Mamy nadzieję, że przyjaciele dealerów mogą jeszcze bardziej wzmocnić ich zaufanie, bazując na długoterminowej perspektywie, dobrze wykonać analizę sytuacji i układ z wyprzedzeniem, poczynić dobre przygotowania do operacji biznesowych tak wcześnie, jak to możliwe, przejść przez cykl dostosowań przemysł bezpiecznie, wprowadzaj innowacje i rozwijaj się wraz z Huayi Special Automobile Co., Ltd., nie zapominaj o ich pierwotnych zamiarach w nowym roku, posuwaj się naprzód i stwórz razem lepsze i jaśniejsze jutro.

图片6

Później minister Wen Xuesong z działu sprzedaży sporządził „raport podsumowujący na koniec 2019 r.”.


图片7

Wan Baowu, dyrektor Departamentu Spraw Ogólnych, wykorzystał PPT do wprowadzenia „mile widzianej zmiany i wiodącej innowacji”, aby stworzyć nowy rozdział w rozwoju Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd.

图片8

Następnie dyrektor generalny Liu Yeyu z branży samochodów turystycznych zagrał w PPT i wyjaśnił to.

图片9

Zou Baoyan, dyrektor generalny działu pojazdów sanitarnych, wprowadził klasyfikację i użytkowanie pojazdów sanitarnych i tak dalej.

图片10

Hu jincui, minister departamentu ogłoszeniowego, sporządził raport analityczny, wprowadzając szczegółowy trend zmian polityki betonomieszarki i nową politykę ochrony środowiska.

图片11

Pan Wen Jun, prezes zarządu spółki, sporządził raport podsumowujący podczas spotkania. Powiedział, że w 2019 r., W obliczu dostosowania polityk krajowych i ogólnego spadku branży maszyn do betonu, Huayi Special Automobile Co., Ltd. była pewna siebie, skorzystała z okazji i zastosowała dopasowanie Huashi, podążać naprzód, koncentrować się na nowych produktach i nowych rynkach, utrzymywać stabilny i uporządkowany rozwój przedsiębiorstwa, wzmocnić efektywne działanie zarządzania wewnętrznego, a jakość produktów była stale poprawiana. Poprzez wzmocnienie i ulepszenie zarządzania jakością procesu, ciągłe promowanie poprawy jakości oraz ciągłe podnoszenie niezawodności, bezpieczeństwa, wydajności itp. Później przewodniczący Wen Jun ogłosił rozpoczęcie imprezy. „Moja ojczyzna i ja” towarzyszyły zespołowi i śpiewały go, co doprowadziło atmosferę imprezy do szczytu.

图片12

Następnie nagroda „doskonałego zespołu sprzedaży Huayi Special Automobile Co., Ltd.” zostały przedstawione przez przewodniczącego Wen Jun, dyrektora generalnego Liu Changzhi i dyrektora generalnego Chen biqiang.

图片13

Później dyrektor generalny Chen Biqiang wygłosił przemówienie. Po przeanalizowaniu sytuacji krajowej i międzynarodowej, pomyślał, że chociaż przemysł betonomieszarek znajduje się w okresie dekoniunktury dostosowywania polityki krajowej, całkowite zapotrzebowanie na betonomieszarki jest nadal duże. Dlatego specjalny samochód Huayi będzie nadal przestrzegał strategii rozwoju badań naukowych w nowym roku, dalej koncentrował się na rynku produktów i wytwarzał produkty najwyższej jakości, aby zrealizować Huayi Rozwój wysokiej jakości specjalnej pary. W przyszłym roku skoncentrujemy się na następujących zadaniach: ulepszaniu produktów i przyspieszaniu przygotowań do rozwoju produktów seryjnych. Dalsza poprawa niezawodności produktów do mieszania cystern samochodowych poprzez wzmocnienie zarządzania procesami, organizowanie badań jakości, przeprowadzanie wymian technicznych, znaczne obniżenie kosztów jakości przy jednoczesnej poprawie jakości produktu, wzmocnienie podstawowego zarządzania, poprawę wydajności oraz wzmocnienie wzajemnej komunikacji i uczenia się. Dyrektor generalny Chen biqiang wezwał wszystkich do ujednolicenia sposobu myślenia, zachowania długoterminowego, pewności siebie, cierpliwości i bezpiecznego przejścia okresu dostosowawczego w branży; jednocześnie stale poprawiaj jakość produktu i staraj się budować przewagę konkurencyjną i tak dalej.

图片14

Podczas ceremonii, przy muzyce przyznawania nagród, wyróżniono wybitne osoby z „konkursu spawalniczego 2019”, a prezes Wen Jun i dyrektor generalny Chen Biqiang wręczyli nagrody na scenie. Pochwalił ich za ciężką pracę i wezwał wszystkich członków firmy, aby się od nich uczyć.

图片15

Przedstawienia teatralne

图片16

图片17

图片18

图片19

Spotkanie zakończyło się powodzeniem w ciepłym „jutro będzie lepiej”. Jeśli rozwoju ostatnich dziesięciu lat nie da się oddzielić od strategii wszystkich czołowych elitarnych zespołów i ciężkiej pracy wszystkich pracowników Huayi Special Automobile Co., Ltd., Huayi Special Automobile Co., Ltd. po Rok 2020 sprawi, że marzenie będzie pełniejsze, a branża fundamentów bardziej zielona. Jeszcze raz chcę, aby Huayi Special Automobile Co., Ltd. mogła napisać nowy dobry rozdział.

图片20