Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd Pomóż wybrać satysfakcjonujący betoniarka

- Oct 08, 2019-

IMG_4616


Jak wybrać satysfakcjonującą betonomieszarkę ? Myślę, że wielu kupujących chce wiedzieć. To zależy głównie od twoich potrzeb, najlepsza jest odpowiednia. Wydanie Hubei Huayi Special Automobile Co., Ltd zebrało kilka wskazówek na temat wyboru lub zakupu betonomieszarek. Spójrzmy na nie.


1. W zależności od warunków drogowych często wybierasz się na miksery.


Stan drogi jest bezpośrednio związany z wyborem tylnej osi przy zakupie betonomieszarki. Jeśli zwykle biegniesz po płaskiej drodze, możesz wybrać jednoetapowy most zwalniający. Ale jeśli droga, po której biegniesz, nie jest szczególnie dobra, istnieje wiele kamienistych dróg i wiele takich pochylni, to lepiej wybrać most zwalniający od strony koła.


2. Zgodnie ze sposobem wypłaty wynagrodzenia, aby wybrać miksery.


Jeśli weźmiesz pieniądze na zasadzie kwadratowej, możesz zostać doradzony, aby kupić mikser o większej pojemności zbiornika, na przykład 12 sześciennych i 14 sześciennych. Jeśli projekt płaci Ci miesięczne wynagrodzenie, nie musisz kupować tak dużego wolumenu, kupić 10-stronnego, w końcu 10-stronne będzie znacznie droższe niż 12-stronne i 14-stronne. Bardzo ważne jest również wybranie miksera stosownie do sposobu rozliczenia wynagrodzenia.


3. Wybór objętości zbiornika


Mikser o małej pojemności jest teraz sprzedawany bardziej popularny, kompaktowy i wygodny. Oczywiście musimy go kupić zgodnie z naszymi potrzebami, istnieje również opcja 10CBM, 12CBM i 14CBM.


4. Ocena masy zbiornika mieszalnika


Jakość zbiornika mieszalnika odnosi się głównie do grubości zbiornika. Teraz jest to ogólnie manganowa płyta o grubości 6 mm, właściciel może zapytać producenta, jak gruby jest zbiornik. Korpus betoniarki produkowany przez Huayi Automobile Company wykonany jest z odpornego na zużycie materiału ze stali stopowej o grubości 5 mm, a przednia głowica wykonana jest z odpornego na zużycie materiału ze stali stopowej 6 mm.


5. Wybór podwozia i silnika


Istnieje wiele marek podwozi mikserów, w tym seria FAW, seria HOWO, seria Shacman, seria Dongfeng, seria North Ben, seria Liuqi i tak dalej. Można kupić podwozie według własnych preferencji. Marka silnika ma również kilka opcji, Cummins, Weichai, Xichai i inne silniki są dobrze znane w branży, w zależności od zużycia paliwa, aby wybrać odpowiedni silnik.


6. Wybór opon


Zasadniczo istnieją dwa rodzaje opon do mieszania ciężarówek, jeden to opona stalowa, drugi to opona nylonowa. Wydajność opony stalowej jest znacznie lepsza niż opony nylonowej, ale cena jest droższa. Właściciel może wybrać zgodnie z warunkami ekonomicznymi. Warto zauważyć, że klienci powinni najpierw zapytać, czy samochód jest wykonany ze opon stalowych czy nylonowych. Nie daj się nabrać na kupno samochodu z oponami nylonowymi zamiast opon stalowych.


7. Wybór trzech głównych elementów hydraulicznych


Hydrauliczne trzy główne części są kluczowymi punktami zakupu betonomieszarek. Trzy główne części to silnik hydrauliczny, pompa hydrauliczna i reduktor prędkości. Trzy największe importy są obecnie lepsze niż krajowe, najlepsze w Niemczech, a następnie Włochy i Stany Zjednoczone, a ceny są stosunkowo wysokie. W ostatnich latach trzy główne części hydrauliki domowej również dobrze sobie radziły, zgodnie z osobistymi warunkami ekonomicznymi samoselekcji. Nasza firma produkuje betonomieszarki od 2 do 6 firm, w większości wykorzystujące reduktor, długą pompę oleju, mocny silnik, chłodnicę domową, a także może wybrać pompę oleju Sally, silnik, pompę oleju itemp i silnik zgodnie z własnymi potrzebami. Oczywiście można również wybrać reduktor Bon Feili i importowany silnik pompy olejowej. W szczególności możesz zadzwonić po konsultację.


Podsumowanie: Klienci, którzy muszą kupić betonomieszarki, powinni rozważyć wybór najlepszego betoniarki dla siebie z powyższych siedmiu aspektów. Siedem wskazówek pomoże Ci wybrać zadowalający betoniarka. Klienci w potrzebie są zaproszeni do konsultacji. Pomożemy Ci wybrać betonomieszarkę odpowiednią dla Ciebie.