Jak wybrać odpowiednią betonomieszarkę

- Dec 14, 2019-

新闻2019.12.1348


W obecnym stanie produkcji bardzo ważne jest, aby wybrać betonomieszarkę. Po przygotowaniu się do budowy betoniarni, należy zachować ostrożność przy wyborze betoniarki. Zwróćmy uwagę na główny punkt wyboru wiedzy.


新闻2019.12.13297


Ponieważ ciężarówka do transportu tranzytowego jest specjalnym ciężkim pojazdem, mało zapasów, mało źródeł akcesoriów, w porównaniu ze zwykłymi pojazdami, jest znacznie bardziej niezawodna w obsłudze posprzedażnej fabryki.


新闻2019.12.13489


Koszt podwozia i konserwacji jest najwyższy ze wszystkich składa się betoniarki podczas użytkowania. Jeśli chodzi o podwozie, powinniśmy skupić się na mocy i momencie obrotowym silnika, zużyciu paliwa, oponie, ramie, komforcie jazdy, a także na poziomie emisji i tak dalej. Kiedy klient wybiera i wybiera mikser do ciężarówek, oprócz rozważenia wydajności samego podwozia i tego, czy może natychmiast uzyskać wsparcie konserwacyjne i dostawę akcesoriów od producenta podwozia, powinniśmy również wziąć pod uwagę wymagania lokalnej dźwigni emisyjnej, siłę kapitałową nabywcy, a także pełny stopień ładunku, więcej obciążenie pracą, wyższe wymagania dotyczące niezawodności miksera tranzytowego.


新闻2019.12.131138


Z powodu złych warunków pracy betoniarki transportowej, więc wymagania dotyczące jakości i niezawodności przekładni hydraulicznej są bardzo surowe. Obecny rynek ma dwie konfiguracje hydraulicznego układu przenoszącego: jeden jest typu split, który składał się z hydraulicznej pompy olejowej, silnika hydraulicznego, chłodnicy i reduktora, ta konfiguracja jest dojrzała i niezawodna, z wygodną konserwacją.


新闻2019.12.131537


Kolejna to konfiguracja trzy w jednym, która składała się z hydraulicznej pompy olejowej, reduktora typu drzewo w jednym (wewnątrz zawiera silnik hydrauliczny, chłodnicę, reduktor), z wysokim poziomem integracji, łatwą instalacją, ładnym wyglądem, ale hydraulicznym układ i reduktor używają tego samego oleju, więc jest bardziej rygorystyczny dla zapotrzebowania na olej.


新闻2019.12.131858


Po zamontowaniu wydajność mieszalnika przeładunkowego odzwierciedla się przede wszystkim w zdolności sterowania, stabilności bocznej i wydajności bębna mieszającego i tak dalej.


新闻2019.12.132006


Zdolność kontrolna: główna odzwierciedlona w odczuciach kierowcy podczas kierowania przy dużym obciążeniu. Należy zachować ostrożność, aby beton mieszalnika był półpłynny, zwłaszcza spadki są duże, gdy pojazd rozpocznie się na pochyłości, środek ciężkości przesunie się do tyłu. Stabilność boczna: prędkość i niska grawitacja są bardzo ważne dla stabilności bocznej podczas sterowania mikserem z dużym obciążeniem.